Kiekvienais metais vyksta Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato projektas „Saugiausia Utenos rajono mokykla“. Juo siekiama aktyviai skatinti mokyklas kurti saugią aplinką, gerinti mokyklų ir policijos bendradarbiavimą, vykdyti moksleivių teisinį švietimą, mažinti mokinių, kurie linkę daryti teisės pažeidimus skaičių bei tobulinti jų saugaus eismo žinias.
Birželio mėnesį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariate sudaryta komisija įvertino mokyklų ataskaitas apie vykdytą mokyklų bendruomenių veiklą saugumo ir teisės pažeidimų prevencijos srityje, apibendrino moksleivių anketavimo rezultatus. Nuspręsta, kad „Saugiausia Utenos rajono mokykla“ - Utenos Krašuonos progimnazija.
Utenos miesto šventės renginių metu progimnazija apdovanota organizatoriaus įsteigtais prizais: pažymėjimu ir atminimo lentele „Saugiausia Utenos rajono mokykla 2015-2016 m. m.“.