2018 m. lapkričio 16 d. vyko respublikinio integruoto istorinio ir meninio ugdymo kūrybos darbų konkurso „Mes – Lietuva: mano krašto bendruomenės“ laureatų pagerbimo šventė. Diena prasidėjo nuo mokinių, patekusių į finalinį etapą, parodos apžiūrėjimo, vėliau lankėmės pasaulinio garso litvakų dailininko Samuelio Bako muziejuje, mokiniams vyko praktinės kūrybinės dirbtuvės su R. Savicku ir K. Norvilaite, o mokytojai lankėsi MO muziejuje. Konkurso nugalėtojus pasveikino Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus ir Tautinių mažumų departamento atstovai. Didžiuojamės, kad mūsų progimnazijos 6b klasės mokinės Elingos Trumpaitės kūrybinis darbas „Kelionė laiku“ 5 – 8 klasių moksleivių grupėje įvertintas puikiai ir laimėjo I-ąją vietą.

Istorijos mokytoja Dalia Dindienė

elinga (2)