Sveikiname rajoninės dailės olimpiados nugalėtojas - Zenab Mamedovą ( I vieta) ir Austėją Zakarkaitę (I vieta) bei prizininkę Justiną Bazytę ( III vieta)!
Rajoninė 5-8 klasių dailės olimpiada vyko kovo 28d. Vyturių progimnazijoje. Šiemet jaunieji rajono dailininkai kūrė lietuvių liaudies pasakų interpretacijas ,, Seku seku pasaką...“. Olimpiados dalyviai buvo kviečiami prisiminti, pasidomėti ir iš naujo atrasti lietuvių liaudies pasakas bei savitai perteikti kūrinyje. Mūsų progimnaziją olimpiadoje atstovavo Zeinab Mamedova (5b), Justina Bazytė ir Austėja Zakarkaitė (8a). Dėkojame šioms kūrybingoms mokinėms, sukūrusioms meniškus bei originalius kūrybinius darbus. Pasirengti olimpiadai mergaitėms padėjo dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė.

2 (2)