2019 m. gegužės 4 d. Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybos, kuriose dalyvavo Krašuonos progimnazijos komanda. Asmeninėse lenktynėse Rokas Stundžia iškovojo  II- ąją vietą, Aironas Gerdauskas– III - ąją, Eimantas Gruodis - ketvirtąją, Aivaras Deveikis - šeštąją. Komandinėje įskaitoje iš dvylikos komandų Utenos Krašuonos progimnazija iškovojo pirmąją vietą ir tapo finalinių Lietuvos mokyklų žaidynių čempionais. Komandos vadovas Saulius Skrebelis.

Mergaičių komanda, kuriai atstovavo Miglė Daneikaitė 6b, Karina Stanislavova 5b ir Jonė Žalalytė 7b, užėmė IV - ą vietą. Komandos lyderė Miglė Daneikaitė asmeninėje įskaitoje iškovojo III - iąją.

01 (1)
01 (2)
01 (3)
01 (4)
01 (5)
01 (6)

2019 m. gegužės 2 d. Skaistašilio miške vyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Jaunųjų mergaičių grupėje pirmąsias vietas iškovojo Krašuonos progimnazijos dviratininkės Karina Stanislavova, Justina Adomėnaitė, Kotryna Meškauskaitė. Vyresnių mergaičių grupėje pirma buvo Miglė Daneikaitė iš Krašuonos progimnazijos. Jaunesnių berniukų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Krašuonos progimnazijos dviratininkai Normantas Juršys, Rokas Druteika, Domas Galvydis. Vyresnių berniukų grupėje Krašuonos progimnazijos mokiniai iškovojo dvi pirmąsias vietas: I - ąją - Aironas Gerdauskas, o II - ąją – Rokas Stundžia.