2019 m. gegužės 8 d. 6b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir IT pamokoje Utenos kraštotyros muziejuje, kurią vedė muziejaus darbuotoja B. Juknevičienė. Labai novatoriška ekspozicija „Utenos miesto istorija" atspindi, kaip Utenos miestas keitėsi ir augo nuo XV amžiaus iki šių dienų. Joje vaizdžiai jungiasi dvi miesto dalys – išorinė (pastatai, aikštės, kultūriniai paminklai) ir vidinė (miesto dvasia, renginiai, žmonės, jų gyvenimo būdas, užsiėmimai). Mokiniai galėjo liesti, tyrinėti jos elementus, ieškojo atsakymų į klausimus apie Utenos miestą, gyventojus, gatves, įžymias vietas. Labiausiai patiko interaktyvus išmanusis terminalas, prie kurio ne tik pasitikrino, bet ir pagilino žinias. Mokiniai dalijosi įspūdžiais, reflektavo: "Man patiko šiuolaikiška pamoka, o ypač interaktyvi lenta, kurioje radau savo namą, gatvę... (Miglė), "Pastebėjau, kad ne visi klasės draugai ieškojo informacijos apie du Utenos gyvavimo laikotarpius, jiems labiau rūpėjo ginklai, kiti muziejaus eksponatai" (Indrė)

muziejus (1)
muziejus (2)