Baigėsi 2018/2019 m.m. pradinukų sportinių varžybų sezonas. Sėkmingas jis buvo ir mūsų progimnazijos pradinukams. Dalyvauta kvadrato, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, lengvosios atletikos trikovės rajoninėse ir Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybose. Laimėtos prizinės vietos asmeninėje ir komandinėje įskaitoje. Ypač aktyviai šiais mokslo metais varžybose dalyvavo progimnazijos ketvirtokai. Progimnazijos vardą įvairiose varžybose garsino 3a klasės mokiniai – Matas Šuminas, Erikas Pilipavičius, 3b klasės mokiniai – Kristina Danilovaitė, Urtė Darvidaitė, Karolis Stundžia, 4a klasės mokiniai - Akinis Armandas, Jankauskaitė Elinga, Airidas Ptičkinas, Simona Saplinskaitė, Ugnius Šlepikas, Vakaris Zizirskas, Tilė Michailovaitė, Viltė Kokaitė, Rugilė Tūzaitė, Urtė Žigelytė, Justinas Vaitkus, Airidas Židonis, 4c klasės mokiniai – Aira Strelčiūnaitė, Aurėja Keinaitė, Normantas Juršys, Ernestas Stundžia, Denisas Svinsickij.

Komandos vadovai Inga Janaščienė ir Aušrinė Kazlauskienė.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie pergalių ir sėkmės ateinančiuose startuose!

dsv (1)
dsv (2)