2019 m. spalio 9 d. 7a ir 7b klasės mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Molėtuose. Lietuvos etnokosmologijos muziejuje sužinojo apie žmonijos ryšius su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės). Iš apžvalgos aikštelės 30 metrų aukštyje grožėjosi įspūdingais Molėtų apylinkės vaizdais. Edukacinio užsiėmimo "Šviesos paslaptys" metu susipažino su elektromagnetinių bangų spektru nuo infraraudonųjų iki ultravioletinių spindulių. Turizmo ir verslo informacijos centre mokiniai išbandė virtualią edukacinę erdvę "Molėtai kitaip". Virtualioji erdvė nukėlė į Molėtų krašto lankytinus objektus ir supažindino su istorijos įvykiais. Kol vieni mokiniai keliavo virtualioje erdvėje, kiti keliavo po Molėtų miestą ieškodami įžymių objektų, o kelionės pabaigoje laukė apdovanojimai.

Klasių vadovės Dalia Dindienė ir Rasa Sakalauskienė

moletai (1)