Pyragų diena - ypatinga šventė, kurią kasmet švenčia žmonės visame pasaulyje. Lietuvoje ji TV3 iniciatyva švenčiama jau 14 metų. Mūsų mokykloje pyragais, įvairiais saldumynais dalinamės ir aukojame kilniems tikslams taip pat ne pirmus metus. Mokytoja Audronė Tijūnėlienė kartu su savo auklėtiniais šiais metais vėl pakvietė visą mokyklos bendruomenę vaišintis pyragais, kvapnia mėtų arbata ir dalintis gerumu - aukoti „Išsipildymo akcijai“! Džiugino akį gausiai įvairiausiais gardumynais nukrauti stalai, besivaišinantys mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, mokinių tėveliai. Džiaugiamės, kad suaukojome solidžią sumą – 1340 eurų. Jos bus skirtos mūsų progimnazijos mokinio kasdienės aplinkos gerinimui!
AČIŪ jums visiems!

Mokytoja Audronė Tijūnėlienė