Lapkričio 20 dieną 6c klasės mokiniai su anglų kalbos mokytojomis Zita Stankeviče ir Daiva Rimšiene paminėjo Padėkos dieną. Anglų kalbos pamokoje svečiavosi amerikietė Lisa Johnson, kuri dalinosi informacija apie save, šeimą, kilmę, šalį, iš kurios atvyko gyventi į Lietuvą prieš 24 metus. Anglų kalbos pamokoje mokiniai lavino klausymo, kalbėjimo bei rašymo įgūdžius.
Pasak Lisa Johnson, Padėkos diena Jungtinėse Valstijose švenčiama ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį. Tai diena, skirta padėkai už gyvenime suteiktus palaiminimus. Padėkos dienos ištakas galima atsekti XVII amžiuje, kai piligrimai ir vietiniai amerikiečiai susirinko švęsti sėkmingo derliaus. Šiandien žmonės Padėkos dieną susirenka prie gausaus valgių stalo ir valgo kalakutieną su spanguolių padažu, skanauja moliūgų, saldžių bulvių ir pekano riešutų pyragą, vaišinasi tradiciniais patiekalais.
Pamokos pabaigoje mokiniai rašė ir dėkojo anglų kalba, gavo saldžių dovanų - Lisa Johnson kepinių, o viešniai įteikė padėkos atviruką.
Būkime dėkingi už viską.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Rimšienė