Lapkričio 16 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko sveikatinimo renginys „Augu sveikas ir laimingas“. Jame dalyvavo visi antrų klasių ir „Versmės“ skyriaus mokiniai. Šio renginio tikslas - žaismingomis priemonėmis priminti veiksnius, kurie saugo ir stiprina mūsų sveikatą kiekvieną dieną. Viktorinos metu „Voverytė“ domėjosi, ką vaikai žino apie dantų priežiūrą, žalingus įpročius, saugų eismą, sveikatai palankią mitybą. Vėliau vaikai turėjo galimybę įtvirtinti sveikos gyvensenos žinias atlikdami praktines užduotis. Pertraukėlės metu nepamiršome pasimankštinti, juk fizinis aktyvumas neatsiejama sveikos gyvensenos dalis. Už puikias žinias ir aktyvų dalyvavimą visi vaikai gavo lipdukus ir vitaminų akims bei odai – morkų.

vovere (1)
vovere (2)