6air 6b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Jolita Šulskiene ir Audrone Tijūnėliene buvo išvykę į edukacinę pramoginę išvyką į Vilnių. Mokiniai dalyvavo ekskursijoje „700 metų sav(it)ų istorijų“, kurios metu susipažino su praeities ir dabarties Vilniumi. Aktyvioje ekskursijoje po Vilniaus senamiestį šeštokai ne šiaip sau klausė pasakojimo, bet ir pasiskirstę į komandas atliko užduotis. Nors ir stipriai skruostus gnaibė šaltukas, bet smagu buvo užsukti į mažyčius senamiesčio kiemelius ir išgirsti įdomių pasakojimų apie istorines asmenybes, prisidėjusias kuriant Vilniaus miestą.
Po to mokiniai pramogavo Skyparke. Skypark – tai puiki vieta visiems ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir saugiai pasimokinti naujų triukų!

Mokytoja Audronė Tijūnėlienė