2023 m. gruodžio 1 dieną mūsų progimnazijoje lankėsi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Jis susitiko su mokykloje besimokančiais antrokais. Vaikams gamtininkas pažėrė daugybę įdomių faktų apie paukščius ir gyvūnus. Pasakojo, kokių gudrybių imasi norėdamas „pagauti“ tinkamą kadrą, kalbėjo, kaip reikia elgtis, radus sužeistą, vienišą paukštį ar gyvūną, kuriais paukščiais reikia rūpintis pavasarį ir žiemą, kaip tausoti gamtą. Nuostabūs paties užfiksuoti gamtos vaizdai, įtaigus pasakojimas, humoro jausmas apie gamtoje patirtus išgyvenimus stebino vaikus, džiugino ir teikė daug teigiamų emocijų. Susitikimas paskatino mokinius labiau domėtis gamta, žiūrėti TV laidą „Gamtininko užrašai“.

Mokytoja Aldona Tartilienė

cepulis_1