Gruodžio 11 dieną Krašuonos progimnazijos antrokai žiūrėjo spektaklį „Nutikimai žvejelio Lipnikėlio“, kurį mums atvežė Vilniaus lėlių teatras AVILYS. Tai pasakojimas apie šiuolaikinį berniuką, kuris gyvena dideliame mieste, dideliame name, trečiame aukšte, penktoje laiptinėje.  Žvejelis Lipnikėlis, susirado meškerę, pasikvietė draugelį Samtį Kiaurasamtį ir ruošėsi žvejoti. Tik tai nepatiko piktai kaimynei (o gal Laumei Raganai?). Lipnikėliui teko rinktis ir pažinti, kur tiesa, o kur melas, kas geras, o kas blogas. Mokiniai noriai dalyvavo spektaklio  eiksme – virė košę, dainavo, padėjo personažams rasti išeitis iš keblių situacijų. Nuotaikingas, pilnas muzikinių improvizacijų spektaklis suteikė antrokams daug džiugių, įsimintinų emocijų. Spektaklio  veikėjai palinkėjo, kad visada su mumis draugautų gerumas, nuoširdumas ir pagarba.

Mokytoja Aldona Tartilienė