2024 m. sausio 11 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 tarpzoninės varžybos, kuriose dalyvavo Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos ir Utenos Krašuonos progimnazijos merginos. Varžybose vyko atkakli kova, kur sužaidus rato sistema paaiškėjo, kad pirmąją vietą ir kelialapį į Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 finalines varžybas iškovojo Utenos Krašuonos progimnazijos merginos. Nugalėtojų komandoje žaidė: Rusnė Gaižauskaitė, Viltė Gaižauskaitė, Gabija Repečkaitė, Dominyka Karaliūtė, Evelina Černiauskaitė, Gabija Vaitkevičiūtė, Enrika Dimbelytė, Kamilė Repečkaitė, komandos vadovas Gintaras Šutinys.