Kovo 27 d. Utenos Krašuonos progimnazijos pedagogų komanda dalyvavo projekto „Tūkstantmečio mokyklos II“ renginyje – švietimo bendruomenę telkiančiose kūrybinėse dirbtuvėse „Įkvėpti. Įgalinti. Pakylėti“.
Renginį moderavo švietimo lyderystės entuziastė, radijo laidų vedėja Monika Šerėnienė. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai, padedami šaunių ir stiprių pranešėjų, tarp kurių gerai žinomas aktorius, Šaulių Sąjungos narys, vienas iš „Stiprūs kartu“ iniciatorių Paulius Tamolė, didelę kūrybinio darbo patirtį su negalią turinčiais žmonėmis (Norvegijoje ir kitose šalyse), šiuolaikinio šokio mokytoja Ieva Kvaselytė, uteniškė muzikos mokytoja metodininkė Dalia Šaltenytė, aktyviai įsitraukė į kūrybinį vyksmą. Renginio dalyviai turėjo galimybę išbandyti integralias STEAM patyriminio ugdymo veiklas Utenos STEAM atviros prieigos centro laboratorijose.
Už puikų kūrybinių dirbtuvių organizavimą ir foto dėkojame Utenos Dauniškio gimnazijos bendruomenei.
TŪM programa įgyvendinama pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.