Balandžio 2d. Utenos meno mokyklos dailės skyriuje vyko „Tūkstantmečio mokyklos II" programos renginys „Vietos kultūros identiteto įtraukimas į mokyklos ugdymo turinio kūrimą“, kuriame dalyvavo progimnazijos mokytojos Dalia Puodžiukienė, Alma Balynienė ir Daiva Pelėdienė. Meno mokyklos edukatorius, dailininkas Eugenijus Nalivaika kvalifikacijos tobulinimo programos dalyvius supažindino su istoriniu pastatu ir pristatė edukacinę veiklą „Nuo trakto iki meno mokyklos“, o Utenos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Brasiūnienė pristatė Utenos kultūrinio ir istorinio paveldo apžvalgą. TŪM programos dalyviai apžiūrėjo atnaujintus, tačiau autentišką išvaizdą išlaikiusius, klasicizmo stiliaus Utenos pašto stoties komplekso statinius.

Tūkstantmečio mokyklų programa įgyvendinama pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

Dalia Puodžiukienė