Respublikinio mokinių plakatų konkurso „Aš už švarų vandenį!“ rajoniniame etape dvi mūsų progimnazijos mokinės - Mingailė Brazauskaitė (8c) ir Dominyka Karaliūtė (7a) tapo laureatėmis. Aštuntokė Mingailė Brazauskaitė už originalų ir menišką kūrybinį darbą pelnė II vietą, o septintokė Dominyka Karaliūtė užėmė III vietą. Konkurso tikslas – skatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, ugdyti tvaresnį požiūrį į vandens naudojimą, skatinti rūpestį vandens sauga ir taršos prevencija, ugdyti vertybines nuostatas ir kūrybinius gebėjimus. Pasirengti konkursui mokiniams padėjo dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė. Balandžio 22 d. UAB „Utenos vandenys“ vyko plakatų konkurso „Aš už švarų vandenį!“ laureatų apdovanojimo šventė, kurios metu jaunosios dailininkės ir mokytoja Dalia buvo apdovanotos Padėkos raštais ir vertingais UAB „Utenos vandenys“ prizais.

Švarus vanduo yra ne tik gyvybės šaltinis, bet ir mūsų atsakomybės ženklas ateičiai! Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokiniams rūpi gamtosauginės problemos. Per integruotas dailės ir geografijos pamokas 7-8 klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas apie vandens saugojimo svarbą, taršos ir klimato kaitos problemas, ieškojo originalių vizualinių sprendimų, kūrė plakatus, atspindinčius jaunų žmonių sąmoningumą.