Krašuonos progimnazijos komanda 2012/2013 m. Utenos miesto mokyklų mokinių sporto varžybose „Pradinukų mažosios olimpinės žaidynės" „A" mokyklų grupėje jau trečiąjį kartą laimėjo I vietą!

Finalinės šventės metu, kuri vyko 2013 m. gegužės 27 d. Dauniškio gimnazijos stadione net 10 mūsų mokyklos mokinių penkiose rungtyse pasipuošė medaliais: Naglis Bražėnas (2a klasė) laimėjo sidabro medalį „Palestra" bėgime, nusileidęs tik greičiausiam rajono pradinukui – Mindaugui Vaikučiui (4b). Trečiąją vietą užėmė taip pat mūsų mokyklos mokinys Titas Vėgelė (3a). Stipriausio pradinuko vardą pelnė ir aukso medalį „Imtynininkų" rungtyje iškovojo Domantas Turka (4a), o Evelina Strakšytė (4a) toje pačioje rungtyje pelnė sidabrą nusileidusi daug už save sunkesnei varžovei. „Šokliojo atleto" rungtyje mergaičių tarpe šokliausios ir vėl mūsų ketvirtokės Otilija Aršvilaitė (4b) - auksas, Emilija Galinytė (4a) – sidabras, o Dominykas Golyšenko (4b) šioje rungtyje užėmė antrąją vietą. Kamuolio metimo rungtyje, kur reikėjo kuo toliau mesti 2 kg sveriantį kamuolį nugalėtoja tapo Kamilė Trinkūnaitė (3b), o berniukų tarpe Deividas Dijokas (4b) užėmė antrąją vietą.
Dėkojame visiems mokiniams taip garbingai atstovavusiems mokyklą ir kviečiame sportuoti ne tik sporto stovykloje, organizuojamoje birželio 3-5 dienomis Tauragnuose, bet ir visos vasaros metu.

Komandos vadovai Aušrinė Kazlauskienė ir Laima Telksnienė

2012/2013 m.m. "Pradinukų mažųjų olimpinių žaidynių" suvestinės lentelė. pdf logo mazas