2020 m. rugsėjo 16 d. Mykolo Romerio universitetas su Utenos Krašuonos progimnazija sudarė bendradarbiavimo sutartį ir vykdo projektą "Vaiko psichosocialinė raida perėjus į vidurinę mokyklą: draugų ir tėvų vaidmuo (NAVIGATE)".
Mieli tėveliai, norime išreikšti didelį dėkingumą už Jūsų ir Jūsų vaikų dalyvavimą vykdomame projekte bei pakviesti Jus į nuotolinius psichologinio švietimo užsiėmimus pirmąjį 2022 metų pusmetį. Visi užsiėmimai vyks nuo 18 val., planuojama trukmė - viena valanda. Užsiėmimai yra nemokami, nes tai Mykolo Romerio universiteto vykdomo projekto NAVIGATE dalis. Jų metu susipažinsite su psichologiniais paauglystės amžiaus tarpsnio ypatumais, galėsite pasidalinti Jums aktualiais sunkumais, prireikus bus galimybė gauti individualių konsultacijų. Kviečiame aktyviai dalyvauti siūlomuose užsiėmimuose. Registracijos forma:

Data          Tema
2022-01-18 Paauglystės kelionės ir pakeleiviai
2022-01-25 Socialiniai tinklai paauglio gyvenime – kodėl jie taip traukia?
2022-02-01 Paauglių probleminis interneto vartojimas
2022-03-01 Motyvacija mokymuisi: ką gali tėvai
2022-04-05 Kas yra stresas ir kuo jis naudingas (teorija)
2022-05-03 Praktinės streso įveikos technikos (praktika online)